Máte zájem? Spojte se s námi!

Rádi vás uslyšíme  na  774 963 167 nebo pošlete email Martinovi na martin.uchytil@promotools.cz. Stavte se klidně i osobně, naši dílnu najdete na adrese Pod Plynojemem 9, Praha 8. Naše firma se jmenuje Promotools.cz. Můžete nám taky zanechat váš kontakt níže a my se vám ozveme. Jak je vám to příjemné.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

 
Jak dlouho trvá dodání od objednávky?
 

Záleží na momentálním vytížení a kapacitách. Veškeré věci vyrábíme ručně u nás v dílně. Zatím se dodání pohybuje v řádu dnů. Uvědomujeme si, že není čas ztrácet čas.

Jak nás to napadlo?
 

Začalo to jednou kavárnou v pražském Karlíně. Potřebovali něco, co by jim pomohlo bezpečně vydávat zákazníkům a našli jsme společné řešení. Uvědomili jsme si, že můžeme to samé udělat i pro ostatní. Narychlo jsme udělali tyto stránky a jedeme. 

Jak je složitá instalace?
 

Vůbec... Prostě to zasunete do dveří :) Ale jestli nemáte dodávku, nebo čas, zajistíme vám to celé a nemusíte se vůbec o nic starat.

Přemýšleli jsme jak pomoci a při tom neprodělat...
 

Otázkou ceny jsme se dlouze trápili. Pečlivě jsme počítali čas, který strávíme objednáváním materiálu, komunikací s vámi, interními procesy, dále kolik stojí materiál a jak to zatíží dílnu. Snažili jsme se nastavit férovou cenu. Pokud by pro vás cena byla přesto vysoká a chtěli byste si třeba to samé udělat svépomocí, klidně se na nás obraťte, rádi vám poradíme kde nakoupit nejlevněji materiál a nebo dáme tipy, jak na to.