O NÁS

 

Mirek (ten menší) je opravdu doost šikovnej kutil. Celej život opravoval a upravoval auta, skoro nevytáhl paty z dílny, kde makal na vlastních projektech a kde zjistil, že co si vymyslí, to si dokáže i vyrobit. 

​ 

Martin (ten o chlup vyšší) zase mnoho let pracoval jako production manager na promoakcích. Má zmáknutý do posledního malíku všechny náležitosti, problémy, nástrahy a úskalí, který jen mohou nastat. Slovo nejde pro Martina neexistuje.

No a když jsme se dali dohromady, zjistili jsme, že umíme vyprodukovat skoro cokoliv, co si náš zákazník vymyslí. Tak před lety vznikla naše společná firma Promotools.cz. Od té doby jsme realizovali super věci pro top značky v Česku a nesmírně nás to baví.

Na začátku března tohoto roku za námi přišli známí z kafe Karlín. Chtěli v současné nelehké době zůstat otevření, ale nechtěli ohrozit jak svoje zaměstnance, tak svoje zákazníky.

 

Chvilku jsme přemýšleli, vše naměřili, nakoupili materiály a bezpečné výdejní okno bylo na světě. Není to žádná věda a asi to dokáže vyrobit každý. Pokud byste si něco podobného chtěli vyrobit i vy, svépomocí, rádi vám poradíme kde nakoupit materiál a jak na to. Pokud byste s tím chtěli pomoci od nás i výrobně, obraťte se na nás a můžeme probrat.  

 

Držíme vám palce! Život bez kaváren, hospod, restaurací... si nedokážeme představit. Vydržme!!!

 

Martin a Mirek

Promotools.cz